Головна » 2017 » Листопад » 21 » День Гідності та Свободи
19:33
День Гідності та Свободи

План заходів

щодо відзначення Дня Гідності та Свободи в школі

На виконання плану відділу освіти та плану виховної роботи школи, з метою гідного вщанування пам"яті патріотів, які загинули під час революції Гідності, 21 листопада 2017 року в школі були проведені наступні заходи:

1. Відкриття куточка «Патріоти – гордість держави»
В основу куточка були покладені матеріали, які висвітлюють основні події, що сприяли виникненню Дня гідності та Свободи. 

2. Арт-майстерня «Прапор України – символ незалежності»
Класними керівниками і учнями школи з 1 по 11 клас були виготовлені жовто-блакитні прапорці, що були використані у флеш- мобі.
3. Лінійка «Події– які нас змінили»
На лінійці лунали патріотичні пісні, учні школи читали вірші. Метою лінійки стало формування розуміння єдності та цілісності України, відповідальності за долю держави, готовності служити Батьківщині своєю працею,розвинути бажання стати гідними громадянами України, вшанувати пам"ять Героїв Революції Гідності.

4. Флеш –моб «Хвиля єднання»
Була організована хвиля Єднання учнів школи з прапорцями в руках. В заході були присутні та приймали участь разом з дітьми та педагогічним колективом, гості: голова районної ради Фесько Тамара Миколаївна та сільський голова Гридін Олександр Вікторович.
Під час флеш-мобу панував патріотично піднесений настрій. Всі присутні вигукнули гасло : «Від Луганська до Волині – українці всі єдині!».

Переглядів: 82 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar