18:52
День села

Яскравим дійством стало святкування 3 жовтня Дня села. З самого ранку линули мелодії над селом. На урочистості й веселощі завітали чи не всі жителі села, чимало було й гостей. 

День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини. 

 

А почалося все з акції «Подаруй селу життя – висади рослину» о 8 45  ранку біля Новомар’ївського  опорного навчального закладу. Сільський голова Тамара Миколаївна Фесько подарувала школі два кущі хризантем, і запропонувала висадити їх адміністрації школи та технічному персоналу.
IMG 8321IMG 8321

Далі був ранковий драйв «Новомар’ївка спортивна» - масовий забіг селом, в якому взяли участь працівники сільської ради , педколектив школи, батьківський комітет та учні.
IMG 8327IMG 8327

 

Данс-парадом прибули на святкування учні Новомар’ївського  опорного навчального закладу, які й відкрили урочисту частину свята флешмобом «Село очима дітей».
IMG 8409

Своїх односельців та гостей села привітали Новомар’ївський сільський голова Тамара Миколаївна Фесько та голова ССПП «Куйбишева» Олександр Олексійович Казарін.IMG 8493

IMG 8493

 

На дітей чекали розваги у спортивно-розважальному комплексі «Дивосвіт» (аніматори та аквагрим), були накриті солодкі столи, працювали атракціони.

Переглядів: 35 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar