Головна » 2019 » Вересень » 2 » День знань
17:21
День знань

Вересневий туман

Огортає світанкові роси.

Це початок дзвінкій

Гомінливій школярській порі.

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами...

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

Свято Першого дзвоника відбулося в атмосфері піднесеного настрою.

Під час святкової лінійки першокласники зачитали вірші про те, як вони готувалися до свого першого дня в школі. Зі словами добрих побажань на свято завітали гості: голова сільської ради Т.М. Фесько, разом із заступниками Н.К. Глаголенко, О.В.Маєр. про подарунки  для першокласників і спонсорську допомогу на харчування подбав депутат Миколаївської обласної ради О.О.Казарін.

Цього року для   14   першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться  цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша оцінка, перша вчителька Красніченко В.М., яка поведе їх у Країну Знань.

Всього за парти у Новомарївському опорному навчальному закладі сіло 183 учня та 85 у Григорівській філії.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!

 

Переглядів: 31 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar