Головна » 2018 » Листопад » 19 » Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування
13:38
Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування

 

Про пробне ЗНО 2019

https://3.bp.blogspot.com/-Mhgwfc4D-hk/XApEJ2_WhZI/AAAAAAAAM1E/0yDRWsIgcGkVuBrJvKpRGkAIYZoyEgaxACLcBGAs/s200/Snymok-624x340.jpeg https://3.bp.blogspot.com/-Mhgwfc4D-hk/XApEJ2_WhZI/AAAAAAAAM1E/0yDRWsIgcGkVuBrJvKpRGkAIYZoyEgaxACLcBGAs/s200/Snymok-624x340.jpeg

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – добровільне тестування осіб, що проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти і воно дає можливість: ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року; виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час; отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням); психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання; навчитись ефективно розподіляти час; оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком.

Дата

Предмет

16 березня

 

українська мова і література

23 березня

історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова

Вартість одного тестування для одного учасника становить 134 грн.

Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО проводитиметься з 08 до 31 січня 2019 року.

На сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти здійснюватиметься реєстрація учасників пробного ЗНО.

Для реєстрації необхідно:

· зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;

· заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

· з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;

· на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;

· роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО до 25.02.2019 року).

УВАГА! Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти в "Особистому кабінеті учасника ПЗНО".

Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу в терміни:

· з української мови і літератури з 16 до 18 березня;

· з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 23 до 25 березня.

Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

· 22.03.2019 з української мови і літератури;

· 29.03.2019 з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Переглядів: 5 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar