18:12
Поїздка до Київа

Всі учні дуже люблять подорожувати… І, звичайно ж, всі мріяли відвідати славетне та старе місто – герой, столицю нашої Батьківщини – Київ.

І ось нарешті настав довгоочікуваний день 13 січня, і у подорож вирушили учні трьох шкіл (Новомар’ївської, Новокостянтинівської та Миролюбівської).

Учні побували на Софіївській площі, на Майдані, відвідали музей Другої Світової, алею воїнів АТО, схилили голови біля Хреста Небесної Сотні.. Також відвідали виставку бойової техніки та озброєння, яка розташована на відкритих майданчиках, містить зразки військової техніки періоду Великої Вітчизняної війни та післявоєнних років.

Вразила всіх і екскурсія до Києво-Печерської Лаври. Здається, це місце пронизане давниною. Києво-Печерська Лавра заворожила своїм масштабом, величчю, вишуканістю. Атмосфера у цьому місці надзвичайна. Тут  відволікаєшся від буденних проблем та знаходиш гармонію.

Всі дуже вдячні організаторам  поїздки за цікаво та змістовно проведений час. Окрему подяку хочемо висловити Олександру Івановичу Требі, який супроводжував нас та провів цю незабутню подорож до Києва.

Переглядів: 181 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar