Головна » 2017 » Березень » 5 » Що? Де? Коли?
19:37
Що? Де? Коли?

3 березня в нашій школі вже стало традицією в березні проводити інтелетуальні змагання "Що? Де? Коли?" між трьома командами-учасниками. 

Отож, в конкурсі, який був організований та проведений Благорозумною Вікторією Олексіївною, учителем української мови та літератури, взяли участь команди хлопців, дівчат та вчителів. 

Питання з історії української мови, літератури, фольклору, культури, світової історії, географії були не тільки цікавими, а й надзвичайно пізнавальними, що дали учасникам змогу показати свої знання, почерпнути нові, проявити ерудицію, логіку, уяву. Запитання усні, відеозапитання, чорна скринька, демонстрація пам’яток, картин,  ілюстрації, а ще спільні логічні кроки до розв’язання надто складних завдань – усе робило захід захоплюючим, інтерактивно наповненим.
Паузи між раундами заповнювалися музичними хвилинками.

У напруженій інтелектуальній боротьбі беззаперечну перемогу здобула команда вчителів, на другому місці була команда хлопців.


Турнір ще раз підтвердив істину, що найбільше багатство країни – мудра, розумна, інтелектуально і духовно багата молодь, у руках якої майбутнє нашої держави. 

Переглядів: 122 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar