Головна » 2018 » Квітень » 7 » Свято Букваря
15:41
Свято Букваря

Свято Букваря

Прощавай Букварику, в школі перший друже
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

6 квітня 2018 року в учнів 1 класу відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками! 

Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з такою чудовою вчителькою, як Ковтуненко Олена Іванівна, яка стала для діток і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!

Переглядів: 30 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar