Головна » 2012 » Грудень » 13 » Свято врожаю
13:41
Свято врожаю
З давніх-давен народ наш понад усе цінував хліб, сіль і честь. Хліб — то багатство, достаток, сіль — то гостинність і щирість, а честь — то людська гідність, за яку предки наші стояли і нам заповідали стояти на тому.
Історія хліборобства і хлібопечення дивовижна, сповнена і радісних, і драматичних подій. Здавна хліб вважали священним, за нього велися війни. Від успіхів хліборобства залежали долі країн і народів. Народна мудрість говорить: сто років думай, а краще хліба нічого не придумаєш. Хліб — усьому голова! Хліб — це те, з чого починає свій день кожен житель планети.
Шанують хліб і в нашій школі! Щорічно у стінах рідної альма-матер проводиться славетний День урожаю. Цього року, він був присвячений хліборобам. Учні підготували цікавий невеличкий концерт, на якому дякували хліборобам за їх нетлінний труд. Столи, прикрашені квітами, ломилися від різної запашної випічки. Тут і короваї, і пиріжки, рогалики, бублики, тістечка, торти і багато іншого. По закінченню нашого свята всі діти ласували смачною, свіженькою й дуже апетитною кондитерською випічкою. Всі залишилися задоволеними й щасливими від такого чудового й корисного свята.


Переглядів: 652 | Додав: ivanychK | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar