10:26
Тиждень історії

Тиждень історії

15 жовтня

1.  Відкриття предметного тижня.  Презентація учнівської роботи"Календар. Події тижня в історії" учениці 9 класу Молчанової І. на загальношкільній лінійці.

2. Пілотний  проект "Майстер-клас від учня", в рамках якого учні проводили уроки історії в інших класах.Артур Коваленко демонстрував майстер- клас в 6 класі з теми"Цивілізація в долині Нілу". На уроці були присутні вчитель історії Коваленко О.П. та директор школи Матюхіна В.В.Урок був насичений та змістовний, а саме головне ,що він сподобався учням 6 класу. Кириленко Мар яна демонструвала майстер- клас в 9 класі з теми:"Велика Британія-" майстерня світу".Ученицею були застосовані різні форми та методи роботи.А саме головне,що майстер- клас крім розширення знань з історії має на меті і профорієнтаційну роботу.В кінці дня був створений інформаційний банер про підсумки роботи за день. Нас чекають багато ще різноманітних заходів.!

  

16 жовтня

3. Виготовлення лепбуків "Крилаті вислови, цитати, які надихають..."

17 жовтня

4. Випуск історичних цікавинок "Країнами стародавнього світу"

5. Пілотний проект "Майстер-клас від  учня". Узагальнення  з теми: "Відлік часу в історії"(5 клас) - учениця 9 класу Береза А.  

6. Пілотний проект "Майстер-клас від  учня". "Внутрішня і зовнішня політика руських князів наприкінці Х у  першій половині ХІ ст."

18 жовтня

7. День Колумба в школі.

8. Учнівська конференція.

17-18 жовтня в рамках тижня історії відбулися наступні заходи: організована виставка історичних цікавинок"Мандрівки стародавніми державами", учнями 7-9 класів були виготовлені лепбуки "Крилаті фрази відомих людей", а 18 жовтня відбувся День Колумба в школі.Учні в рамках дня провели акцію" Вітальня листівка від Колумба",було проведено квест серед учнів 5-11 класів"Великі географічні відкриття". Змагалися три команди "Моряки", "Відважні лицарі","Морські пірати".Квест мав три станції і кожна команда отримала три конверта .Всі команди справилися із завданнями і дісталися берега.

21 жовтня

9. Висвітлення заходів на шкільному сайті.

10. Підсумок тижня. Нагородження активних учасників.

 

 

 

Переглядів: 32 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar