Користувачів: 0
Корисні посилання

20:13
Вітаємо наших каратистів!
9 лютого 2014 р. в Одесі на базі ДЮСШ №5 проходили змагання з контактного карате "Сімей-до карате" на кубок імені М. Трофімова, присвячений 25-ій річниці виведення військ з Афганістану.
На нього з'їхались команди майже з усієї України: Харкова, Одеси, Южноукраїнська, Криму, Херсону, Ізмаїлу. Всього 150 учасників.
Гідно представили наш регіон учні Новомар'ївської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом тренера з м. Южноукраїнськ Є. В. Мазури. Збірна команда в кількості 11 спортсменів здобула вагомий результат: В. Ракітін (2 кл.), І. Ракітін (5 кл.) і Р. Вирва (10 кл.) посіли перші місця та завоювали кубки в своїх вагових категоріях. Другі місця зайняли О. Якобчук (4 кл.) та В. Кулик (5 кл.). Почесне третє місце отримали Д. Андросов (1 кл.) та С. Гірієнко (5 кл.). Гідно виступили Д. Гаврилюк (2 кл.) та В. Андросов (11 кл.).
Наші учасники змагань перейняли досвід, показали свої вміння. Для них це були перші офіційні змагання.
Переглядів: 653 | Додав: ivanychK | Рейтинг: 3.0/2