Головна » 2012 » Вересень » 4 » З початком нового навчального року!
19:17
З початком нового навчального року!
Непомітно промайнуло тепле літечко, яке привело до школи гарних, здорових і веселих учнів. Сьогодні, як і завжди, пролунав перший дзвоник, який нагадав усім про велике свято – День знань.
Не забарився перший  дзвоник і до нашої рідної школи. Але в цьому році він був по особливому святковий, адже був присвячений 35-річчю нашої школи.

Яскраво, цікаво й організовано пройшла святкова лінійка.
На ній були присутні багато гостей, які прийшли до нас з подарунками. Першою привітала учнів та гостей із ювілейною лінійкою Фесько Т. М. – голова районної ради. Побажала учням успіху в навчанні й хороших оцінок завідувач районного методичного кабінету – Силенко О. В.


Порадував першокласників необхідним шкільним приладдям голова спілки ССПП «Куйбишева» - Казарін О.О. Також обласний депутат не забув і про старших учнів, подарувавши їм мультимедійне обладнання. Вітав учнів і сільський голова – Гридін О. В., який подарував школі спортивний інвентар. Порохнявий В. В. – постійний спонсор школи, також доповнив спортивне приладдя м’ячами.Отож, навчальний рік розпочато вдало, будемо сподіватися, що всі надбанні сили за літо учні й батьки спрямують на якісне й добросовісне навчання.


Зі святом, любі учні!

Переглядів: 614 | Додав: ivanychK | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar