Головна » 2018 » Травень » 5 » Збори для батьків майбутніх першокласників
14:42
Збори для батьків майбутніх першокласників

5 травня 2018 року ) відбулися батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. Девізом зборів були слова Венгера Л.А.  «Бути готовим до школи – не означає вміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим всьому цьому навчитися».

Завуч школи Гіпієнко С.М. підготувала відеоматеріали для ознайомлення батьків з концепцією Нової української школи.

У ході зборів вчитель майбутніх першокласників  Кулик С.В. ознайомила батьків з режимом роботи школи, надала поради щодо адаптації дітей у 1 класі.  Також  детально зупинилася на ключових моментах реформи й основних аспектах  Нової української школи, розповіла про принципи організації навчання в НУШ: проведення ранкових зустрічей, організацію інтегрованого навчання, облаштування освітнього середовища в класі тощо.

Батьки написали заяви та надали всі необхідні документи для зарахування їх дітей до 1 класу.

Директор школи Ковтуненко І. Г сказав, що наш педагогічний колектив радо привітає всіх першокласників в стінах Новомар'ївської школи та  прийме до нашої шкільної сім’ї.

Батьківські збори пройшли цікаво та змістовно. Батьки висловили подяку вчителю та адміністрації школи за отриману інформацію, поради, відповіді на запитання.

 

Переглядів: 32 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar