Вже котрий рік поспіль в нашій школі працює дитячий літній  табір  "Дружба". В цьому році робота проходила під девізом "Діти - квіти України". Учні 1-8 класів об'єднались в 4    коші - "Маковий", "Калиновий", "Барвінковий", "Мальви".

     Робота табору розпочалась Днем знайомств. Діти писали побажання  про перебування в таборі, майбутні поїздки та враження. Кожен кіш прикрашав двері свого класу та виготовляв емблеми, готуючись до відкриття зміни. 

          

     2 день - День казки. Кожен кіш підготував та вивчив пісеньку до казочки, яку разом розповів  на початку заходу. Потім відбулась інсценізація казок. Найбільш запам'яталась вона в коша "Барвінковий" та "Мальви". 

      4 червня відбулось відкриття табору. Кожен кіш підготував  емблеми, девіз, речівку. Після святкової лінійки на всіх чекав святковий концерт: пісні, танці, сценки . А за столами в їдальні крім обіду- солодощі від ССПП "Куйбишева"- рулети, сок, полуниці. 

     5 червня - День козацької аптеки. Символ дня - ромашка лікарська.  Живлюща сила нашої землі відома здавна. І люди  цим користуються. Майже кожна рослинка- цілюща, треба тільки знати, як її застосовувати. Ось і дітки прилучились до ознаомленняй лікувальних властивостей трав, кущів, дерев рідного краю. Зібрали їх та презентували всім вихованцям. А потім зібрали для вітамінних чаїв. Смачного!

      10 червня - 7 день - День спорту. На спортивному майданчику школи  відбулась вікторина "Видатні українські спортсмени". Кожен кіш підготував повідомлення про свого спортсмена- героя. А потім пройшли цікаві ігри та естафети, в яких взяв участь кожен бажаючий. 

      11 червня група дітей з вихователями виїздила в с.Кримка Первомайського району. В роки ІІ Світової війни там діяла підпільна організація "Партизанська іскра"  на чолі з Парфентієм Гречаним. Учні школи, вихователі та батьки  відвідали експозицію. Екскурсовод провела заочну подорож в героїчне минуле Миколаївщини, вразивши дітей та дорослих трепетними розповідями про останні листи підпільників, їх мрії та переживання. 

         А  13 червня  ми відвідали Музей ракетних військ стратегічного призначення. в с.Побузьке  Голованівського району Кіровоградської області. Такий заклад  єдиний в Україні. Для створення музею використані бойова позиція і командний пункт ракетного полку 46 ракетної дивізії Ракетних військ стратегічного призначення. 
      Він являє собою бойову стартову позицію з шахтно-пусковою установкою, командним пунктом запуску ракети шахтного базування, наземним обладнанням  і допоміжними механізмами ракетного комплексу "ОС", які збережені у первісному вигляді. На території бойової позиції розміщена експозиція спеціальної ракетної техніки.  

 

       19 червня - День закриття табору. До цієї події готувались дуже ретельно. Адже це не тільки сумно - прощатися з друзями на ціле літо, а й весело, тому що попереду  ціле літо з родинними подорожами, для багатьох- відпочинку на морі, зустрічами з друзями, що приїздять до бабусь та дідусів в село.

       Дійство відбувалось на території дитячого майданчику "Дивосвіт", який в цьому році відзначав  другу річницю з моменту відкриття. Мудра позиція керівника ССПП "Куйбишева" О.О.Казаріна  дозволяє відпочивати тут дітям та дорослим з усього  району. Кожного дня роботи  таборів 2-3 школи привозили сюди своїх діток. Не надокучають  катання з гірки та каруселі і нашій дітворі. Тут можна поласувати смачним морозивом, соками та іншими  смаколиками,  помилуватись різноманітними  квітами , відпочити біля прохолодного фонтану.

          І от всі діти вишикувались на центральному майданчику, який прикрасили газетами кошів та загальнотабірною газетою.

      Святковий концерт  змінився спортивними змаганнями, в яких взяли участь 4 команди від кошів  і команда вихователів табору.  Перед фінішною естафетою 3 команди набрали однакову кількість балів. Однак в результаті перемогла команда вихователів. 

      Потім всі повернулись на майданчик, де разом виконали  загальнотабірну пісню  "Перлина-Україна". На повітряні кульки діти приклеїли квіти-символи своїх кошів з побажаннями миру, добра, радісного дитинства. Кульки випустили в небо з надією,що всі дитячі мрії збудуться і діти - квіти України, заживуть щасливо разом з своїми родинами.

          А біля школи на всіх вже чекала козацька пшоняна каша, сік та морозиво, придбане за спонсорські кошти директора школи Ковтуненка І.Г. 

До зустрічі, школо, прощавай до вересня!