29.05 – День знайомств

Перший день відпочинку розпочався із знайомства із режимом роботи табору, об'єднання учнів у загони, знайомства із вихователями, а також інструктажу.

Також у цей день діти назвали свої загони, придумали, девіз, речівку, загонову пісню, намалювали емблеми для кожного і загальний плакат.

30.05 – День відкриття табірної зміни

 

                                                 

31.05 – Наші славні козаки

 В пришкільному таборі був проведений день козацтва під гаслом «В здоровому тілі – здоровий дух». Для дітей була проведена вікторина Славні козацькі часи». Школярі із завзяттям та легкістю відповіли на усі поставлені запитання та багато чого розповіли вихователям про козаків та їх славне минуле. Діти розучували козацькі пісні, малювали малюнки.

Учителем фізичної культури Момченко В.В. були підготовлені «Козацькі забави». Команди загонів показали свою швидкість, спритність та винахідливість у різноманітних конкурсах.

01.06 – День захисту дітей

Поїздка в м. Миколаїв на дитячий фестиваль «Крок до мрії».

Діти мали можливість насолодитись виставою-казкою та святковою вуличною програмою за участі кінологічної ГО «Трон» та кращих творчих колективів міста і області.

По закінченню концертної програми,  кожен юний гість поласував морозивом від організаторів  фестивалю.

04.06 – День індіанців

04 червня 2018 р. у пришкільному таборі «Дружба» проводився «День Індіанця».

Мета: ознайомити дітей з історією і традиціями індіанських племен Америки; виховувати в дітей командну співпрацю.

Кожен загін (плем’я) мав назву, девіз, перекличку. В кожному загоні вибирали вождя, якиий відрізнявся своїм вбранням та розмальовкою на обличчі. Всі готували костюми, одягалися, розмальовувалися, фотографувалися, що принесло дітям «море» задоволення.

Діти виготовили костюми, зброю з підручних матеріалів, будували вігвами, "полювали" на оленя, "ловили" рибу, влучали в ціль, танцювали під звуки барабанів, відгадували предмети за запахом.

Було організовано багато різноманітних конкурсів на увагу, мислення, окомір, спритність, вишуканість, винахідливість.

 

05.06 – День моди та стилю

Діти взяли участь в: конкурсі «Краща зачіска»; конкурсі "Оригінальний мейкап", конкурсі "Дефіле", де представляли одяг виготовлений з підручних матеріалів.

Особливо дітям сподобалися гра "Чарівний мішок" та конкурс "Черевички Попелюшки".

06.06 – День природи в таборі

Людина – маленька часточка природи, тому кожному з нас потрібно жити в гармонії із навколишнім середовищем, щоб бути абсолютно щасливою людиною.

День природи в пришкільному таборі  розпочався із традиційних моментів: ранкової зарядки, сніданку, загонових справ, проведення інструктажів із техніки безпеки. А потім розпочалася гра-мандрівка "Ключ до старого лісу".

Також діти пограли в екологічну гру "Поле чудес". 

07.06 – День казки

Сьогодні діти мали можливість мандрувати взявши участь у квест-грі «Казкова плутанина» за мотивами народних та авторських казок. 

Були проведені спортивні змагання "Богатирські потішки" , казкова вікторина "Мандруємо країною казок" та розважальна програма "У світі чарівних казок"

08.06 – День психології та арт-терапії

В цей день діти взяли участь в психологічному брейн-ринзі "Цікава психологія, конкурсі малюнків "Шалені художники, виготовляли поробки з пластиліну".

11.06 – День паперового буму та чарівних сердець

В день паперового буму  для дітей були проведені конкурси"Мумія", "Перейди болото", "Знайди відмінності, "Як курка лапою, "Веселий танок", "Сніжки". Діти виготовляли колажі "Моя мрія". 

З цікавістю вихованці табору слухали "Паперову казочку"

12.06 – День детектива

Після ранкової зарядки, смачного сніданку та ігор на свіжому повітрі для дітей провели конкурсну програму "Детектив у дії". Були проведені конкурси "Жаргон", "Докази", "Спробуй це..." , Еліксир життя","Невидиме послання".

​​​​​​

13.06 – День фантазій та бажань

Конкурс візажу"Смішні гримери", конкурс "Незвичні зачіски", конкурс боді-арту.

Шоу незвичних талантів "Школа рекордів школи". Акція "Кораблики мрії"