15:28
Місячник з безпеки дорожнього руху

 

МІСЯЧНИК З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

 "УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!»

(02.09-30.09)

Традиційно протягом вересня в рамках Всеукраїнського конкурсу-рейду "Увага! Діти на дорозі” в школі проводиться місячник з безпеки дорожнього руху.

Мета його – привернути увагу учнів до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, пригадати безпечний шлях до школи, вкотре нагадати, що всі ми є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

В рамках місячника проходить виставка учнівських робіт з дорожньо-транспортної тематики, уроки-інструктажі з безпеки життєдіяльності «Попередження дорожньо-транспортного травматизму», виховні години, присвячені дорожньо-транспортній тематиці, уроки з безпеки дорожнього руху, вікторини, практичні заняття.

Шановні батьки! Безпека ваших дітей залежить насамперед від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу дитини на особливості дорожнього руху. І звісно, дотримуйтесь правил самі, адже найкращий приклад правильної поведінки – це ваш особистий.

Шановні школярі, пам’ятайте що проїзна частина - не гра, добре знайте й пам’ятайте про це! Вкотре повторіть правила безпечного руху, повторіть безпечний шлях до школи.

1 клас. Ранкова зустріч" Безпечна дорога до школи"

4 клас. Виховна година. Перегляд мультфільму про безпеку на дорозі

11 клас. Шоу -  вікторина   знавців  правил дорожнього руху

3 клас. Виховна година. Безпека на дорозі

 

Переглядів: 60 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar