20:00
Вибори Президента школи

На основі кращих шкільних традицій кандидати в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи.

 Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням, у якому взяли участь  всі учні середньої та старшої школи, а також  вчителі. Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах президента – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальну урну.

У виборах приймали участь 4 кандидата : Петренко Каріна (8 клас), Береза Альона (9 клас), Руссу Віталій (10 клас), Кириленко Ліна (11 клас).

Учні та вчителі дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували наскільки ми дружній колектив, але сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні посади Президента школи.

Бюлетені були успішно підраховані ШВК, декілька разів перераховувались, щоб все було точно, адже у кількості відданих голосів між кандидатами була дуже мала різниця. У І турі виборів однакову кількість голосів набрали Береза Альона та Петренко Каріна, у ІІ турі перемогла Береза Альона.

Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашій школі. 

 

Переглядів: 30 | Додав: innasobovenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar